Вызвать дизайнера

«МЕГО» — Отзывы

Много наших клиентов не пишут отзывы...


Пожалуйста, загрузите ваше фото на хостинг изображений, скопируете оттуда прямую ссылку на изображение. В редакторе нажмите кнопку "Vitabook Upload" и вставьте ссылку на фото.Отзывы без фотографий будут удаляться...

Веремчук Наталія - 21.03.2015 10:49 - Ковель, вул. Незалежності

У цієї фірми замовляла натяжну стелю,комп*ютерний стіл,комод та шафу в нішу.Якістю задоволена,терміном виконання теж,люди приємні та привітні.Домоможуть з вибором дизайну та підскажуть ,як краще.Бажаю вам процвітання та побільше клієнтів)

 

Інна Василівна - 21.03.2015 10:48 - Ковель

Замовляла комп`ютерний стіл. Дуже задоволена роботою! Врахували мої побажання - зробили потовщеною кришку на стіл і полицю під клавіатуру. Крім того по моєму бажанню ззаду на полиці під клавіатуру був зроблений бортик, щоб нічого не падало. А ще можна було підібрати колір кромки не обов`язково під плиту,як у стандарті а інший, завдяки чому стіл виглядає оригінальніше. Дякую за роботу. Буду звертатися ще!  

 

Наталія Володимирівна - 15.03.2015 16:53 - Ковель, район Сільмашу

Я тривалий час студіювала різного роду меблеві інтернет сайти на присутність дешевих шаф-купе. Мені необхідна була стандартна шафа без наворотів, підсвічування і так далі. На всі ці забаганки просто нехватало грошей.
Шафу замовляла максимально широкою (на скільки дозволяло місце) і максимальнї глибини, щоб туди можна було запхати якомога більше речей. Шафа-купе в приміщення встала просто чудово.

Сергій Володимирович - 21.03.2015 10:04 - "МЕГО"

Дякую за гарний та практичний відгук Наталія. Було приємно з вами спілкуватись. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

Посмотрите наши работы