Дилерам — вигідна співпраця

Дилерам

Дилерам

Фірма з виготовлення меблів «МЕГО» пропонує вигідну співпрацю. Ми готові працювати з прорабами, дизайнерами, архітекторами, будівельними та ремонтними організаціями. Наша установа пропонує ВАМ цікаві і конкурентні ціни на вироблену нами продукцію, короткі терміни виробництва і вдячних, задоволених роботою, замовників.

Щоб бути в числі перших на меблевому ринку, ми створюємо нові креативні моделі. Для цього постійно оновлюємо базу матеріалів і фурнітури, щоб у дизайнерської фантазії не було обмежень. Наша фірма може перетворити у реальність будь-яку цікаву і оригінальну ідею.

Ми виготовляємо меблі на замовлення. Серед наших робіт можна побачити оригінально оформлені дитячу і підліткову кімнати, унікальні спальні, шафи-купе, гостьові стінки та інші моделі корпусних меблів. Монтаж ми проводимо самостійно по всій області.
Крім того, ми співпрацюємо з багатьма українськими фабриками з виготовлення як корпусних, так і м’яких меблів. З якістю і асортиментом як нашої продукції, так і фабрик можна ознайомитись у нас на магазині.

Ще одна послуга, яку надає наша фірма «МЕГО» – це швидкий і якісний монтаж натяжних стель.

Співпраця

При зверненні в нашу фірму, ви отримаєте виховане спілкування і консультацію по всім питанням, які вас цікавлять. Ми готові розглянути всі пропозиції щодо співпраці на взаємовигідних умовах.
Ми усвідомлюємо на скільки велика конкуренція на сьогоднішній день, тому цінуємо і поважаємо наших партнерів, а також свою репутацію, тому працюємо так, щоб у клієнтів залишалось гарне враження про нас та якість нашої роботи і в майбутньому зверталися до нас знову з приводу нової співпраці.

Зв’язатися з нами для уточнення умов співпраці, ви можете через  «форму зворотного зв’язку» або за телефонами, вказаними на сторінці нашого сайту в розділі «контакти».

Зробіть своє життя цікавішим та яскравішим - замовте унікальні меблі у компанії «Мего»!!!

Подивіться наші виконані замовлення